Altinkaya çekicileri TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan her insanın zor halde kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları içinde verdiğimiz çekimli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza neden olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli biçimde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bunun gibi vasıta yardım konularında da yardımcı olmakta. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün vasıta arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara cazibeli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. uzman personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. önünüze çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde tamir edilmesini sağlamakta, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve araç yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden ya da web sayfası üstünden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesinde net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri profesyonel kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse başka hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için güven içerisinde bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan birisi de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. vasıta galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik donatıya sahiptirler. araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekici kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler ekseriyetle istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekimli kamyon sahipleri, Istanbul Çekici bir kamyon, bir meslek planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim bulunur. Bu, birçok işletme sahibi için istikrarlı, kolay şekilde resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir dizi araç bulunmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik cazibeli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok fazla kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. ayrıca kuvvetli yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühimdir, nedeniyse güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekebilir. Devlet kurumları ve oldukça çok işletme, 24 saat her gün Çekici 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi ilgi ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *